Mladost – Kom 2:2

Avgust u Podgorici očigledno nije prijao “Romantičarima”. Nakon utakmica sa Dečićem i Budućnosti, Mladost nije došla do trijumfa ni u utakmci sa Komom.

Izabranici trenera Vukićevića ispustili su dva gola prednosti. Poveli su golom Burzanovića u 58. minutu, na 2-0 povisio je Ćetković deset minuta kasnije. Bod zlata vrijedan za tim sa Zlatice obezbijedio je Bogdanović golovima u 74. i 87. minutu.

Mladost – Dečić 2:2 (0:0)

Stadion FK Mladost, gledalaca: 300

Arbitar: Pajović Radoje – I pomoćnik: Krstev Boban – II pomoćnik : Đuranović Veselin – Četvrti sudija: Mijušković Dragan – Kontrolor suđenja: Ivanović Svetozar – Delegat: Džarić Željko

Mladost: Ljuljanović, N.Vukčević, M.Krkotić, Ćetković, Knežević (🔃73′), Bukorac, Raičević (C), Stijepović (🔃55′), Novović, Vlahović, Đurišić (🔃45′) – klupa: Ivanović, Radulović, Miličković, Roganović (🔃45′), Martinović, Burzanović (🔃55′), Adrović (🔃73′) – trener: Vukićević

Dečić: Perović, Dabetić, Radović, Orlandić(🔃46′), Mugoša(🔃63′), Bogdanović, Dedić (C), Redžović, Sentoku (🔃14′), Đurković, Milošević – klupa: Stanišić, Petričević, Janketić (🔃14′), Otani (🔃63′), Popović(🔁46′), Savićević, Milić – trener: Stešević

Golovi: Burzanović 59′, Ćetković 69′ (MLA) – Bogdanović 71′, 84′ (DEČ)

Kartoni: Ljuljanović, Raičević (MLA) Bogdanović (DEČ)

U ostalim duelima 4. kola, Budućnost je u Radanovićima savladala tim Grblja 2-1. Golove za „plave“ postigli su Pejaković i Melunović. Jedini gol za domaće dao je Kordić. Fudbaleri Rudara su ponovo demonstrirali silu. Ekipa Radislava Dragićevića slavila je nad Dečićem 4-0. Iskra je u Petrovcu slavila nad istoimenom ekipom 0-1.