Mladost – Dečić 1:0

Fudbaleri Mladosti, Budućnosti i Zete ostvarili su pobjede u četvrtom kolu Telekom Prve crnogorske lige. Mladost, koja brani trofej, savladala je u na Starom Aerodromu ekipu Dečića 1:0 i ostvarila treću pobjedu ove sezone. Odlučujući pogodak postigao je Marko Burzanović u 37. minutu.

IMG_20160824_165759

Minimalnu pobjedu ostvarila je Zeta, koje je pod Goricom, pogotkom Šalete Kordića u 80. minutu, savladala Sutjesku 1:0. Pobjede u gostima upisali su fudbaleri Petrovca i Iskre. Petrovac je u Radanovićima, pogotkom Marka Markovića u 59. minutu, savladao Grbalj 1:0. Iskra je slavila protiv Jedinstva 2:1, golovima Mihaila Petrovića Njegoša u 62. i Borisa Bulajića u četvrtom minutu sudijske nadoknade vremena. Jedini pogodak za Jedinstvo postigao je Jovan Baošić u 39. minutu.

IMG_20160824_170130

Budućnost je, nakon četiri odigrana kola, prva na tabeli sa maksimalnih 12 bodova. Mladost i Zeta osvojili su po deset, dok je četvrta Iskra sa sedam bodova.