Ludogorec – Mladost 2:0

Fudbaleri Mladosti poraženi su u prvom meču 2. kola kvalifikacija za Ligu šampiona. Na debiju u Ligi šampiona, Mladost izgubila 2:0 od domaćeg tima, Ludogoreca.

Ludogorec je došao do prednosti u 13. minutu iz penala. Ruski arbitar Sergej Lapočkin je ocjenio kontakt Blaža Igumanovića u 13. minutu kao faul nad Lukokijem, a Moci sa bijele tačke savladao golmana Mladosti, Ljuljanovića. Domaći tim je u 26. minutu udvostručio prednost golom Lukokija za konačnih 2:0.

Revanš meč zakazan je zautorak, 19. jula, na stadionu pod Goricom.

LUDOGOREC – MLADOST 2:0

Ludogorec: Stojanov, Sisinjo, Natanael, Žunior (od 81′ Saša), Đakov (od 93′ Abel), Kafu, Moci, Plastun, Marselinjo, Vanderson (od 80′ Kašeru), Lukoki.

Mladost: Ljuljanović, Kopitović (od 46′ Lazarević), Lakić, Novović, Igumanović, Petrović (od 71′ Bukorac), Raičević, Đurišić, Burzanović (od 91′ Stijepović), Vlaisavljević, Kopitović.